تحقیق ترفندهاي تبليغي پايگاههاي مسيحي

مطالب دیگر:
📜نگهداری و تعمیر (نت)📜فرایندهای مختلف نورد📜پاراشوت (سیستم ایمنی آسانسورها )📜تست غیر مخرب Phased Array📜PM وTPM در تعمیرات و نگهداری📜ریخته گری گریز از مركز📜فعالیت‌های اساسی TPM📜تست غیر مخرب Real time x-ray technique📜ریخته گری کوبشی📜ریخته گری چدن خاکستری📜رینگ ها📜پروپوزال نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه اکوتوریسم📜پروپوزال بررسی اثرات استراتژی های تامین مالی بر سودآوری شرکت ها📜پروپوزال بررسی وضعیت بازرگانی چوب در ایران و امکان صادرات مصنوعات چوبی📜پروپوزال رابطه مولفه های هوش هیجانی و فرار دختران از منزل📜پروپوزال بررسی نقاط آسیب خیز اجتماعی شهر تهران به تفکیک انواع آسیبها📜پروپوزال آموزش شیوه های خود کنترلی و مهارتهای ارتباطی بر کاهش پرخاشگری📜چرخدنده سنکرونیزه📜سیم بکسل ها و انواع اتصالات آنها📜پروژه تعمیر ونصب و نگهداری ماشین های ابزار (گیربكس اتوماتیك)📜ورق کاری فلزات📜نابرابری چبیشف📜طراحی و مونتاژ چرخگوشت در نرم افزارکتیا📜پروژه تحلیل آچار در نرم افزار آباکیوس📜پروژه تحلیل قیچی آهن بر در نرم افزار سالید
ترفندهای تبلیغی پایگاههای مسیحی|2014483|gjc
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق ترفندهاي تبليغي پايگاههاي مسيحي می باشد.

فرمت ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات : 6 صفحه

ترفندهاي تبليغي پايگاههاي مسيحي
مقدمه
پيشرفتهاي فناوري در عصر جديد سبب ظهور شيوههاي جديد گردش اطلاعات و كاهش اساسي در هزينه‌های فنّاوري و ارسال اطلاعات گرديده است و نتيجه اين امر، انفجار اطلاعات است.
امروزه رسانهها توانستهاند به همه زواياي زندگي بشر وارد شوند و بر نوع فكر و نگرش آن‌ها تأثير بگذارند.
رسانهها به گونهاي درهم آميختهاند كه توان انديشيدن را از انسان‌ها سلب میکنند؛ به طوري كه موجبات انقياد آدمي نسبت به آنچه را كه اين رسانهها میگويند، فراهم آورده اند. در واقع، انسان به تعبير مك لوهان در عصر «برون راهبر» يا «دگر راهبر» ميباشد؛ چرا كه در عصر ارتباطات جمعي و نفوذ اين گونه رسانهها به حريم خانههاي شخصي، هر كس از اين وسايل ارتباطی الگو ميگيرد؛ زيرا انسان اصولاً الگوپذير است و براي اعمال و رفتار خويش به دنبال الگوها ميگردد. از اينرو، به راهي ميرود كه از طريق اين وسايل تجويز شود. بنابراين، صاحبان و طرّاحان اين گونه وسايل، راهبران انديشه و عمل انسان‌ها به شمار ميآيند.(1)
در واقع، این رسانه‌ها با ساخت و پردازش افکار عمومی، فضا را برای اقدامات سیاسی در دهکده جهانی فراهم میکنند. آن‌ها با تضعیف باورهای اعتقادی و پیشینه ملی، فرهنگی، قومیتی و دست زدن به اقداماتی از قبیل: شایعه پراکنی، گسترش ترس و وحشت، رشوه دادن به انسان‌های ضعيف النفس و بزرگ جلوه دادن مشكلات نقش ستون پنجم را در جنگ بازي نموده و همانند پياده نظامهاي دشمن، زمينه را براي سقوط حكومتها و تسلّط بر آنان فراهم ميآورند.
اسلام به عنوان دومين دين بزرگ جهاني با ظهور انقلاب اسلامي ايران طراوتي تازه يافته و روزبهروز بر تعداد پيروانش به شكل چشمگيري افروده ميشود، که البته اين مسأله در تضاد با سياستهاي افزونطلبانه كشورهاي غربي به سركردگي آمريكا می باشد. این کشورها كه از گسترش روزافزون اسلام به وحشت افتاده بودند، به طرق مختلف براي مقابله با اسلام بسيج شدند. رويدادهاي چند سال اخير و استراتژيهاي بهكار برده شده توسط آمريكا و ديگر كشورهاي غربي كه در مقابل كشورهاي مسلمان و بهخصوص ايران اسلامي گرفتند، خود نشان دهنده ميزان هراس دشمنان اسلام است. آنان با استفاده از ابزارها و روشهاي مختلف به جنگ علني عليه اسلام دست زدند. نوشتن كتاب آيات شيطاني توسط سلمان رشدی مرتد، جنگهاي گوناگون در خاورميانه که روزانه تعداد زیادی از انسان‌های بیگناه را به خاک و خون میکشد، تمسخر نمادهای مقدس مسلمانان و احکام و مبانی مترقی آن و توهین به شخصيتهاي بزرگ و با عظمت اسلامی مانند پيامبر عظيمالشأن اسلام(ص)، ساخت فيلمهاي گوناگون مستند و سینمایی در تروريست جلوه دادن مسلمانان و منتسب كردن خشونتها به اسلام و قرآن و نيز روشهای گوناگون تبلیغاتی در ترویج مسیحیت در کشورهای اسلامی و بهخصوص ایران اسلامی، همگی دلایلی از میزان هراس دشمنان از اسلام است.
يكي از موسسات پژوهشي در اين زمينه تحقيقي انجام داده است كه بر اساس آن تبليغات تلويزيوني، تبليغات شهري، تبليغات در اقشار، تبليغات در كليساهاي خانگي و تبليغات اينترنتی، شش راه تبليغ مسيحيت در ايران است. در اينجا به بررسي ترفندهاي بکار گرفته شده در تبلیغات اینترنتی پایگاه های مسیحیت ميپردازيم.